Wielu właścicieli samochodów traktuje przegląd okresowy jako zło konieczne czy przykry i kosztowny obowiązek, jednocześnie bagatelizując rolę jaką odgrywają kontrole stanu technicznego naszego auta. Wielu z nas zdaje się zapominać, że sprawne auto jest gwarancją nie tylko komfortu jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwa jego użytkowników.
Dlaczego zatem, warto regularnie serwisować swój samochód?

Przede wszystkim, w trosce o bezpieczeństwo pasażerów. W trakcie przeglądu nasi pracownicy sprawdzają stan techniczny kluczowych dla bezpieczeństwa jazdy elementów.

Systematycznie wykonywane w ramach przeglądów regulacje i konserwacje zapewniają sprawne działanie poszczególnych podzespołów samochodu, utrzymując jego stan techniczny na najwyższym poziomie, przedłużając tym samym jego żywotność.
Wykonywanie regularnych i dokładnych przeglądów uchroni Państwa przed nieoczekiwanymi i kosztownymi usterkami. Drobne nieprawidłowości niewykryte w odpowiednim momencie mogą skutecznie unieruchomić auto, zaś zdiagnozowane i usunięte w momencie powstania, pozwolą zapobiec zaskakującym awariom i zminimalizować koszty ewentualnych napraw.

Zakres czynności wykonywanych w ramach przeglądu, określany jest przez naszych pracowników indywidualnie, z uwzględnieniem wieku oraz przebiegu auta. W razie stwierdzenia usterek, nasz serwis zaproponuje Państwu ich usunięcie w dogodnym dla Państwa terminie i w przystępnej cenie.

Rzetelnie i regularnie wykonywany przegląd techniczny auta to gwarancja Państwa komfortu, spokoju i bezpieczeństwa podczas podróży.